Katalog produktů pro mateřské školy 2023

Nový katalog pro mateřské a speciální školy si můžete stáhnout z tohoto odkazu ve formát PDF, nebo rychle prolistovat kliknutím na obrázky níže.

A co jsme pro Vás připravili?

Ještě necelý měsíc můžete pořizovat digitální učební pomůcky z NPO (Národní plán obnovy). Nejpopulárnější jsou školní tablety v modré nebo růžové barvě následované interaktivními sestavami VŠEZNÁLEK 55″. Zde mateřské školy obvykle dotaci využívají ke spolufinancování jen některé z jejích dílčích součástí (Programy iŠkolička® Barevné kamínky®, Monitor, Mikropočítač) a zbytek uhradí bez navýšení z jiných zdrojů až v roce 2023. Interaktivní sestavy velikosti 55″ se již bohužel nevyrábí a jsou pouze v doprodeji za velmi výhodné ceny.

Zajímavá je také sleva na náš nejlepší model MOTÝLEK 65″, tzv. triptych s postranními tabulovými křídly. Ty jsou popisovatelné fixem, nebo na ně můžete umístit některý z našich výukových obrazů. Rozevíratelná křídla Vám také výborně chrání displej, když zařízení právě nepoužíváte. Na výběr máte instalaci na mobilní nebo pevný podlahový stojan. Obě varianty mají elektricky nastavitelnou pracovní výšku a jsou tak vhodné pro věkově smíšené třídy. U těchto sestav bohužel dojde v příštím roce ke zdražení, předpokládáme na 159.000 Kč s DPH. Včasným nákupem tak máte možnost ušetřit 15.000 Kč. Nabídka platí do vyčerpání zásob.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.