Mateřská škola
Pozdeň, okres Kladno
Mateřská škola
Mladějov na Moravě
Mateřská škola
Dobřany, Loudů
Mateřská škola
Jablonec nad Nisou, Slunečná
Previous
Next

Učení, které baví

1500x800_mapa_cr_plus_schoolboard_s_detmi_002

 

Jsme číslo 1 v České republice.

Naše vzdělávací řešení používá
již 600 mateřských škol
a každý týden přibývají další.

Vzdělávací strategie SchoolBoard
SchoolBoard interaktivní tabule pro mateřské školy s programy Barevné kamínky

Za každým pohybem animované postavičky jsou stovky hodin mravenčí práce, která má svou cenu. Nemůžeme a ani nechceme konkurovat produktům,  jejichž jedinou předností je nízká cena. My nikdy nebudeme nejlevnější, ale vždycky se budeme snažit být nejlepší.

Gabriela Přikrylová
Ing. Ladislav Přikryl

SchoolBoard_ms_holcicka_vyska

Pozor na podvodné firmy

Barevné kamínky s.r.o. a SchoolBoard Technologies s.r.o. jsou jedinými oficiálnimi prodejci produktů a služeb označených Barevné kamínky, SchoolBoard, nebo iŠkolička. Nikdo jiný nesmí v obchodním styku tato označení používat. Pokud tak činí, jedná nezákonně a bez našeho souhlasu. Neváhejte nás, či policii o těchto případech informovat.

iŠkolička - vzdělávání v souladu s RVP PV

iŠkolička

 

Programy iŠkolička vychází z tradičních českých hodnot a kul turních zvyků. Jsou vytvářeny v souladu s RVP PV a v souladu se STRATEGIÍ VZDĚLÁVACÍ POLITIKY ČR DO ROKU 2030+.

Strategie vzdělávání SchoolBoard

1. Vzdělávací oblast RVP PV – Dítě a jeho tělo

Osvojení si poznatků o těle a jeho zdraví, o pohybových činnostech, vytváření zdravých životních návyků a postojů jako základů zdravého životního stylu.

Vzdělávací strategie SchoolBoard

2. Vzdělávací oblast RVP PV – Dítě a jeho psychika

Osvojení si některých poznatků a dovedností, které předcházejí čtení i psaní, rozvoj zájmu o psanou podobu jazyka i další formy sdělení verbální i neverbální.

schoolboard_materske_skoly_ukazka4
Vzdělávací strategie SchoolBoard

3. Vzdělávací oblast RVP PV – Dítě a ten druhý

Seznamování s pravidly chování ve vztahu k druhému, osvojení si elementárních poznatků, schopností a dovedností důležitých pro navazování a rozvíjení vztahů dítěte k druhým lidem.

Vzdělávací strategie SchoolBoard

4. Vzdělávací oblast RVP PV – Dítě a společnost

Poznávání pravidel společenského soužití a jejich spoluvytváření v rámci přirozeného sociokulturního prostředí, porozumění základním projevům neverbální komunikace obvyklým v tomto prostředí, vytváření povědomí o existenci ostatních kultur a národností.

5. Vzdělávací oblast RVP PV – Dítě a svět

Vytvoření elementárního povědomí o okolním světě a jeho dění, o vlivu člověka na životní prostředí, počínaje nejbližším okolím a konče globálními problémy celosvětového dosahu a vytvoření elementárních základů pro otevřený a odpovědný postoj dítěte k životnímu prostředí.

Na interaktivním displeji i v tabletech

Jednu licenci můžete bez omezení používat na všech tabletech i interaktivních sestavách SchoolBoard v rámci Vaší mateřské školy.

Ve škole i doma

iŠkoličku je možné použít i pro domácí vzdělávání. V případě uzavření škol tak jednoduše vyřešíte povinné distanční vzdělávání Vašich předškoláků.

Fantastický multidotyk – pokrok nezastavíš!

Na splnění úkolů může pracovat až dvacet dětí současně! Vypadá to jednoduše, ale je to jediný český program pro předškolní vzdělávání, který multidotyk umožňuje. Děti to učit nemusíte, obě ruce zapojí naprosto intuitivně.

Interaktivní sestavy SchoolBoard Barevné kamínky

Nekupujte zajíce v pytli!

Objednejte si ZDARMA

nezávaznou prezentaci.

(+420) 273 132 327

info@schoolboard.cz

SchoolBoard MŠ prezentace

Nekupujte zajíce v pytli

Za kvalitou našich produktů a služeb si stojíme. Před nákupem kterékoliv interaktivní sestavy SchoolBoard Barevné Kamínky si můžete zdarma objednat její nezávaznou prezentaci. Nezáleží, zda jste velká sídlištní škola nebo malá obecní jednotřídka, rádi za Vámi přijedeme kamkoliv. Děti, rodiče i členové zastupitelstva jsou na našich prezentacích vítáni. Práci s aktuálně nejmodernějšími dotykovými technologiemi Vám předvede trpělivá lektorka s akreditací MŠMT z Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci. Seznámí Vás nejen s programy Barevné kamínky, ale ukáže Vám řadu dalších možností, např. vytváření vlastních interaktivních úloh nebo využívání tabletů pro prezenční i distanční formu výuky.

SchoolBoard pro mateřské školy

Vaše děti si ho okamžitě zamilují

„… jéé velký tablet a na kolečkách…” – to je nejčastější reakce dětí, když se poprvé setkají s interaktivní sestavou SchoolBoard. Zatímco paní učitelky mají z nového zařízení respekt, děti k němu přistupují naprosto automaticky a bez jakéhokoliv ostychu ho dotykovými gesty ovládají tak, jak jsou na to od mala zvyklé z jejich domácích tabletů, počítačů a telefonů.

Jednoduché ovládání

Interaktivní sestavu SchoolBoard stačí pouze zapojit do zásuvky, jedním tlačítkem spustit a ihned můžete začít pracovat. Nepotřebujete již notebook, dataprojektor ani žádné další problematické kabely a redukce. Narazíte-li na problém, máte zdarma k dispozici okamžitou technickou i metodickou podporu.

Co je Windows, co je Android?

smeje
SchoolBoard logo
win10

Školní interaktivní sestavy SchoolBoard jsou již z výroby vybaveny integrovaným počítačem s OS Windows. Jedná se o nejmodernější technologii označovanou jako “All-in-One”, v doslovném anglickém překladu »vše v jednom«. To je onen zásadní parametr, který zaručuje jednoduchou komfortní obsluhu, tedy právě to, co na něm pedagogové nejvíc oceňují. Je to prosté. Stačí ho dát do zásuvky, jedním tlačítkem spustit a okamžitě můžete začít pracovat. Nepotřebujete již notebook, dataprojektor ani žádné další problematické kabely a redukce.

Mějte prosím na zřeteli, že pro smysluplnou práci s programy Barevné kamínky musíte mít právě počítač s operačním systémem Windows, ve kterém funguje i většina dalších vzdělávacích programů. Nesolidní prodejce může zneužít Vaši neznalost tím, že Vám nabídne za neodolatelnou cenu interaktivní displej s počítačem, ale už “zapomene” zmínit, že se jedná pouze o počítač s OS Android. Dražší počítač Windows si následně musíte dokoupit zvlášť, a ve výsledku tak nakonec stejně utratíte více, než kdybyste rovnou pořídili prémiové vzdělávací řešení SchoolBoard »vše v jednom«.

instalace_dobre
Naše prémiové řešení SchoolBoard "vše v jednom"
place

Levná zařízení

Android

bez OS Windows

Levné dotykové panely jsou osazeny pouze  zjednodušeným počítačem s OS Android, který je pro vzdělávací účely naprosto nedostačující. Pozor, nejedná se o totožný Android, který je v tabletech nebo telefonech! Zde nemůžete přistupovat k aplikacím na Google Play! Jedná se vlastně pouze o velký monitor, ke kterému je nutné připojit notebook nebo jiný externí počítač. Mnoho  “šikovných” český prodejců to řeší dodatečným přiděláním externím počítače. Ten má v lepším případě podobu ploché krabičky, která je uchycena elektrikářskými vázacími páskami zezadu ke kovové konstrukci a mnoha problematickými kabely je pak spojena se samotným tělem displeje. Kabely se mohou po čase uvolnit nebo přelomit. Paní učitelky jsou pak nuceny řešit, proč nefunguje zvuk, dotyk, obraz… a následně kde najít a jak správně vyměnit zaprášený VGA, HDMI, či USB kabel. Každý solidní prodejce by Vám měl před koupí takto drahého zařízení nabídnout nezávaznou prezentaci přímo ve Vaší mateřské škole. Neváhejte se jít podívat i zezadu za displej, abyste později nebyli překvapeni, co se tam schovává za “hrůzy”. Uvidíte-li obdobné řešení, jaké je na ilustrační fotografii, pak věřte, že dříve či později Vás čekají problémy, které Vám nestojí ani za několik desítek ušetřených tisíc.

instalace_spatne
Odstrašující příklad levného konkurenčního řešení s externím PC a mnoha problematickými kabely

Příslušenství

SchoolBoard interaktivní tabule

Tiskněte pracovní listy

Vybrané interaktivní sestavy SchoolBoard mají integrovanou barevnou tiskárnu s extra levnými náklady na tisk (9 haléřů za jednu barevnou stranu). Tiskový výstup je přímo pod spodní hranou displeje v úrovni dětských ručiček. Můžete tak dětem okamžitě vytisknout pracovní listy i obrázky (vložíte-li fotografický papír, pak i Vaše fotografie, a to v profesionální kvalitě jako z fotolabu, avšak za zlomek ceny).

Tablety

Děti se s moderními zařízeními setkávají v tak útlém věku, že ve čtyřech letech ovládají technologie lépe jak paní učitelky. Interaktivní sestavy a tablety SchoolBoard ovšem nejsou hračka, nýbrž skutečný vzdělávací nástroj, s jehož pomocí mohou předškoláci udělat své první krůčky do globalizovaného digitálního světa, v němž se budou za několik let pohybovat. Jen pedagog vybavený těmi správnými didaktickými pomůckami je může vést tím správným směrem.

SchoolBoard příslušenství ochranný kryt zelený
SchoolBoard příslušenství ochranný kryt žlutý
SchoolBoard příslušenství ochranný kryt růžový
SchoolBoard příslušenství ochranný kryt modrý

Vyberte si ochranný kryt ve 20 barvách

Nejpopulárnějším příslušenstvím každé interaktivní sestavy SchoolBoard je barevný textilní kryt podšitý měkkou PUR pěnou. Spolehlivě ochrání Vaše nové zařízení proti prachu a mechanickému poškození. Na výběr máte z dvaceti barev pro dokonalé sladění s interiérem Vaší třídy.

Možnosti instalace

SchoolBoard instalace na mobilním stojanu

Instalace na mobilní stojan – nejžádanější

Interaktivní sestavy SchoolBoard na mobilním stojanu lze snadno používat ve více třídách nebo na libovolném místě v rámci jedné třídy. Pokud potřebujete prostor využít pro jiné aktivity, je možné zařízení snadno přemístit tam, kde nepřekáží. Bez problémů projede běžnými dveřmi a nevadí mu ani prahy. Máte-li výtah, můžete ho přesouvat i do jiného patra. 

SchoolBoard pevná instalace na stěnu

Instalace na stěnu

Pevná instalace na stěnu Vám ušetří místo i peníze. Vhodné do malých prostor nebo pokud máte pro digitální vzdělávání samostatný kabinet, v němž se střídá více tříd.

SchoolBoard instalace na elektrickém mobilním stojanu

Instalace na mobilní elektrický stojan

Elektricky ovladatelný stojan usnadňuje vzdělávání především handicapovaným dětem. Díky elektrickému nastavení výšky a úhlu naklonění displeje může u zařízení plnohodnotně pracovat i dítě na invalidním vozíku. Stojan umožňuje naklopení displeje až o 90° do polohy tzv. interaktivního stolečku. 

Instalace na elektrický výsuv (mobilní nebo stěnový)

Díky elektrickému pylonu můžete plynule měnit výšku displeje. U zařízení tak mohou pracovat jak velcí předškoláci, tak i tříleté děti. Sestava je vhodná i pro tělesně handicapované. U modelu SchoolBoard Motýlek navíc máte k dispozici popisovatelná keramická křídla s magnetickým povrchem.

Nákup a financování

Fakturaci rozdělíme do samostatných částí nepřevyšujících 39 500 Kč

Pomůžeme Vám s poptávkovým řízením a další administrativou

Na zaplacení máte 12 měsíců bez navýšení kupní ceny

Poskytujeme náhradní plnění bez navýšení kupní ceny

Metodický kabinet na klíč s dodáním

Předání „na klíč“

  • Vaše nové zařízení přivezeme až k Vám.
  • Pokud máte problémy s internetovým připojením, provedeme diagnostiku sítě a navrhneme  řešení včetně následné realizace.
  • Provedeme zvolený typ instalace tak, abyste mohli ihned po dodání začít přístroj používat.
  • Uklidíme po sobě a odvezeme obalový materiál

Zaškolíme Vás

  • Pracovat se zařízením naučíme i naprosté laiky, nemusíte mít žádnou předcházející znalost ICT. Rozhodující je chuť a zájem získat nové dovednosti a informace.
  • Naši trpěliví a zkušení lektoři se vždy přizpůsobují věku a individuálním znalostem každého z účastníků.
  • Všichni naši lektoři mají certifikaci MŠMT v rámci DVPP.
metodicky_kabinet_dig_vzdelavani

Předáním to nekončí

  • Ve spolupráci s neziskovou institucí METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z Vědeckotechnického parku univerzity Palackého v Olomouci pro Vás denně funguje infolinka +420 583 035 135, kam se můžete obracet s Vašimi dotazy a problémy.
  • Každý interaktivní displej je připojen na vzdálenou správu, okamžitá pomoc odborníka je tak vždy nablízku.
  • Služba je první dva roky zdarma.

Projektové dny pro Vaše děti

Projekt metodických kabinetů

Aktivně Vás zapojíme do celostátního projektu Metodických kabinetů digitálního vzdělávání | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci.

Cílem projektu je poskytovat Všem pedagogům technickou i metodickou podporu při rozvoji digitálních kompetencí a informatického myšlení u dětí a žáků všech stupňů škol.

SchoolBoard metodické dny v mateřských školách

Kontakty

„Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti SchoolBoard s.r.o.„

SchoolBoard Technologies s.r.o.

Kontaktní adresa

Beranových 130
areál VZLÚ, budova č. 32
199 00  Praha 18 – Letňany

Fakturační údaje

Jičínská 226/17
130 00  Praha 3

IČ: 08688141
DIČ: CZ08688141
Číslo účtu: 191419145 / 5500

Tel.: +420 273 132 327
E-mail: info@schoolboard.cz