SchoolBoard – Barevné kamínky

Barvínek | Lipáček | Všeználek

BARVÍNEK: Naše nejprodávanější interaktivní sestava, oblíbená zejména díky integrované barevné tiskárně s extra nízkými provozními náklady (9 hal./strana). Každé dítě si tak může okamžitě vytisknout svůj výtvor. Tiskárna umí i tisk fotografií v profesionální kvalitě!
LIPÁČEK: Ten nejlepší model, který můžeme do mateřských škol nabídnout. Díky velkému displeji 65” je tato sestava určená zejména pro předškoláky, ideálně do větších prostor. Součástí tohoto modelu je integrovaná barevná tiskárna a také program obsahující více jak 170 pracovních listů zaměřených na poznávání naší vlasti s možností okamžitého tisku. Sestava nese název panáčka Lipáčka, dřevěné motivační loutky, kterou rovněž obdržíte. Ačkoliv se původně jednalo o časově omezenou nabídku ke 100 letům republiky,
ani po roce prodeje neztratila nic ze své popularity.
VŠEZNÁLEK: Cenově nejdostupnější prémiová interaktivní
sestava bez tiskárny a dalšího příslušenství, které si můžete
postupně dokupovat.

Vaše děti si ho okamžitě zamilují

„Jůů, to je ale velký tablet! A na kolečkách!” To je nejčastější reakce dětí, když se poprvé setkají s interaktivním displejem SchoolBoard – Barevné kamínky. Zatímco paní učitelky mají z nového zařízení respekt, děti k němu přistupují naprosto automaticky a bez jakéhokoliv ostychu ho naučenými gesty ovládají tak, jak jsou na to od mala zvyklé z jejich domácích tabletů, počítačů a telefonů.

Číslo 1 v mateřských školách

SchoolBoard – Barevné kamínky je generačním nástupcem populárního MultiBoardu, kterého ho se od roku 2015 dodalo už více jak 450 ks. V českých mateřských školách je to jednoznačně nejrozšířenější vzdělávací sestava, kterou denně používají tisíce dětí nejen ve velkých městech, ale i v těch nejodlehlejších obcích naší vlasti. V kategorii referencí si můžete přečíst hodnocení Vašich kolegyň. 

Současná doba je digitální

Děti se s moderními technologiemi setkávají v tak útlém věku, že je ve 4 letech ovládají lépe jak paní učitelky. Práce s jakýmkoliv dotykovým zařízením je už pro ně stejně přirozená jako s papírem a tužkou. Na tyto trendy reagují také oficiální české a evropské instituce. Už v roce 2014 byla schválena tzv. STRATEGIE DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ DO ROKU 2020. NÚV (Národní ústav pro vzdělávání) vymezil pojmy digitální gramotnost a informatické myšlení, viz odkaz. V současné době se revidují RVP a připravuje se Strategie vzdělávací politiky ČR do roku 2030+. Pro mateřské školy bude v novém RVP PV zaveden termín „předinformatické myšlení“.

Zapojte se do digitálního vzdělávání

Pořízením interaktivního displeje SchoolBoard – Barevné kamínky se automaticky zapojíte do celonárodního projektu METODICKÝCH KABINETŮ DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci. Získáte tak metodickou podporu při rozvoji digitálních kompetencí a informatického myšlení Vašich dětí. V rámci tohoto projektu si interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky můžete také nezávazně vyzkoušet na bezplatné prezentaci uspořádané přímo ve Vaší mateřské škole. Můžete si jej též zdarma zapůjčit až na 3 měsíce.

Pořiďte Vašim dětem to nejlepší, nikoliv to nejlevnější

Interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky je aktuálně nejmodernější zařízení, které si můžete pro digitální vzdělávání pořídit. Díky dvaceti dotykovému 4K displeji a plnohodnotnému All-in-One řešení je o několik generací dál než zastaralá interaktivní tabule nebo interaktivní koberec.

»Vše v jednom«

Díky moderní technologii »All-in-One« zvládne ovládání i naprostý laik. Nemusíte již řešit žádné HDMI, VGA, USB kabely a redukce. Není nutné připojovat žádný externí notebook, protože v těle zařízení je již z výroby integrován plnohodnotný výkonný počítač s operačním systémem Windows 10 Pro (např. šestijádrový Intel® Core i7, 256 – 512 GB SSD, 8-32 GB RAM, samostatná grafická karta Nvidia GeForce). SchoolBoard jedním tlačítkem spustíte a ihned můžete začít pracovat.

Fenomén Barevné kamínky

V Čechách snad není mateřská škola, která by nepoužívala „materíály od Přikrylů“. Interaktivní programy vytvářela tato rodinná firma nejdříve pro interaktivní tabule a posléze přímo pro interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky. Díky aktivnímu zapojení do projektu Metodických kabinetů digitálního vzdělávání má vývojář možnost kdykoliv se připojit do Vašeho zařízení a vzdáleně nastavit správnou funkčnost programů Barevné kamínky, příp. Vám rád poskytne odborné poradenství. Jedná se o naprosto ojedinělou službu v rámci českých poměrů, která Vám ušetří spoustu času a peněz a umožní Vám plně se věnovat Vašim dětem.

Propojení s tablety

Umožňuje bezdrátové zrcadlení žákovských zařízení, v kombinaci s tablety je tak ideální pomůckou pro individualizaci a aktivizaci dětí a žáků ve výuce.

Jednoduché ovládání

Interaktivní displej SchoolBoard Barevné kamínky je zjednodušeně řečeno velký tablet na mobilním stojanu. Stačí jej pouze zapojit do zásuvky, jedním tlačítkem spustit a ihned můžete začít pracovat. Nepotřebujete již notebook, dataprojektor ani žádné další problematické kabely a redukce.

Ucelená vzdělávací nabídka

Součástí každého interaktivního displej SchoolBoard – Barevné kamínky jsou předinstalované programy Barevné kamínky (v demo verzi, popř. v plné verze v závislosti na zakoupené licenci) a další software pro předškolní vzdělávání. Vše je koncipováno tak, abyste mohli ihned po zakoupení přístroje začít pracovat.

Cvičte s Míšou Růžičkovou

Sledujte pohádky ve 4K rozlišení

Interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky má rozlišení 4K, což je výrazně více než běžný LCD televizor. Velká obrazovka je proto ideální na sledování pohádek v dechberoucí kvalitě obrazu.

Přemisťujte dle potřeby

Interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky lze díky kolečkům snadno používat ve více třídách nebo na libovolném místě v rámci jedné třídy. Pokud potřebujete prostor využít pro jiné aktivity, je možné zařízení snadno přemístit tam, kde nepřekáží. Bez problémů projede běžnými dveřmi a nevadí mu ani prahy. Máte-li výtah, můžete ho přesouvat i do jiného patra.

Tiskněte barevně a přitom levně

Interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky má jako jediný integrovanou barevnou tiskárnu s extra levnými náklady na tisk (9 haléřů za jednu barevnou stranu). Tiskový výstup je přímo pod spodní hranou displeje, přesně v úrovni dětských ručiček. Můžete tak okamžitě vytisknout pracovní listy a obrázky. Vložíte-li fotografický papír, pak i Vaše fotografie, a to v profesionální kvalitě jako z fotolabu, avšak za zlomek ceny.

Úžasné 3D animace

Děti jsou zvídálci a touží po poznání. Přesně proto interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky obsahuje obrovskou knihovnu 3D modelů a animací (přes tisíc položek), na kterých dětem velice názorně ukážete, jak funguje auto, letadlo, proč prší, proč je voda v moři slaná, jak vypadá poušť, jaká zvířata žijí u nás a jaká třeba v Africe. Mimo jiné máte k dispozici anatomii lidského těla, takže uvidíte, jak funguje srdce, plíce, zrak, sluch atd.

Krteček a další klasické aplikace

Interaktivní displej SchoolBoard nezapomíná ani na českou klasiku. V každém zařízení je k dispozici soubor vzdělávacích aplikací v plné verzi (krteček, logopedie, barvy, čísla, tvary, profese, hodiny, angličtina, prvouka, státní vlajky atd.)

Buďte kreativní

Interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky podporuje dvacet současných dotyků, což znamená, že s ním může pracovat až dvacet dětí (žáků) současně, např. v přiloženém programu EasiNote. Tento program je prezentačním nástrojem, v němž je možné naplno využít interaktivitu zařízení. Pedagog si v něm připravuje vlastní úlohy a prezentace pro oživení výuky.

Ochranný kryt ve 20 barvách

K interaktivnímu displeji SchoolBoard – Barevné kamínky si můžete pořídit mnoho dalšího příslušenství. Téměř  „povinný“ je  designový textilní kryt podšitý měkkou PUR pěnou. Chrání displej i tiskové řešení proti prachu a mechanickému poškození. Na výběr máte z 20 barev, takže si své nové zařízení snadno barevně sladíte s barvou koberce nebo stěn.

Předání »na klíč«

Včetně dopravy, instalace, konfigurace a školení pedagogů od lektora s akreditací MŠMT v systému DVPP.

Předáním to nekončí

Jsme si vědomi, že i to nejlepší a nejmodernější zařízení ztrácí svůj smysl, pokud nebudete vědět, jak s ním efektivně pracovat. Z toho důvodu spolupracujeme se vzdělávací institucí METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, jejímž cílem je zejména přímá podpora pedagogických pracovníků v práci s inovativními digitálními technologiemi. Máte tak zajištěnou kontinuální podporu. V případě potřeby si tak např. můžete objednat další školení pro pokročilé uživatele.

Záruční i pozáruční servis

Interaktivní displej SchoolBoard – Barevné kamínky je certifikován pro použití ve školství. Vyrábí ho renomovaná nadnárodní společnost. Díky tomu je zaručen bezproblémový záruční i pozáruční servis, který je vykonáván přímo na místě u zákazníka česky nebo slovensky hovořícím technikem. V případě poruchy tak nemusíte zařízení balit a odesílat do servisního střediska, jako je tomu u konkurence.

Pozor na podvodníky

Jsme jediný distributor školních interaktivních displejů SchoolBoard – Barevné kamínky pro Českou republiku. S narůstající popularitou našich produktů bohužel také narůstá počet případů porušování našich výhradních práv, kdy podvodné firmy záměrně nabízí školám zařízení pod stejným či obdobným názvem. Snaží se tak záměrně vyvolat mylnou asociaci s našimi produkty a službami a nezákonně se tak obohatit parazitováním na naší dlouhodobě budované dobré pověsti. Situace je pro nás o to tíživější, že za úspěchy naší práce stojí tým zdravotně handicapovaných lidí. I přes veškerou snahu nemůžeme všechny tyto případy nekalé konkurence sami zachytit. Apelujeme na morální kredit Vaší vzdělávací instituce a Vaší učitelské profese. Nepřehlížejte prosím porušování zákonů této země a neváhejte nás či policii o těchto případech informovat. Originální SchoolBoard – Barevné kamínky je jen jeden. 

Děkujeme

Pomůžete dobré věci

Náš skvělý pracovní tým tvoří také lidé s viditelným, či méně viditelným zdravotním handicapem. Pro ně znamená možnost být někomu prospěšný mnohem víc, jak jen chodit do zaměstnání. Díky tomu Vám také můžeme nabídnout fakturaci v režimu náhradního plnění bez navýšení.

SchoolBoard – Barevné kamínky
Všeználek

 

• standardní displej 55“, 140 cm
• rozlišení 4K (3840×2160), 20 dotyků, 6 per
• integrovaný počítač s OS Windows 10 Pro, plnohodnotné All-in-One řešení (Intel® Core™ i5 / 4GB DDR4 / 128GB SSD)
• pojízdný celokovový stojan (za příplatek s elektrickým nastavením výšky a sklonu displeje)
• plná roční verze multidotykového programu
»Lidské tělo | Barevné kamínky«
• 16× předinstalovaný program Barevné kamínky v demo verzi
(pro plnou verzi stačí postupně dokupovat aktivační kódy, sami již nic neinstalujete)
• program v češtině pro okamžité psaní, kreslení a vytváření vlastních úloh
• soubor vzdělávacích aplikací (krteček, logopedie, barvy, čísla, tvary, profese, hodiny, angličtina, interaktivní prvouka atd.)
• cloudové úložiště s kapacitou 30 GB
• předání „na klíč“, včetně instalace a školení pedagogů od lektora s akreditací MŠMT v systému DVPP
• zapojení do projektu METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci s rozsáhlou metodickou podporou zahrnující i vzdálený technický přístup přes TeamViewer Business

109.000 Kč včetně DPH

rozděleno do 4 částí nepřevyšujících 39.500 Kč

SchoolBoard – Barevné kamínky
Barvínek

• standardní displej 55“, 140 cm
• rozlišení 4K (3840×2160), 20 dotyků, 6 per
• integrovaný počítač s OS Windows 10 Pro, plnohodnotné All-in-One řešení (Intel® Core™ i5 / 4GB DDR4 / 128GB SSD)
• pojízdný celokovový stojan (za příplatek s elektrickým nastavením výšky a sklonu displeje)
• integrovaná barevná tiskárna s extra nízkými náklady na tisk pro okamžitý tisk pracovních listů a fotografií
• bezdrátová klávesnice s myší, externí mikrofon pro logopedii, přepěťová ochrana
• plná roční verze multidotykového programu
»Lidské tělo | Barevné kamínky«
• 16× předinstalovaný program Barevné kamínky v demo verzi
(pro plnou verzi stačí postupně dokupovat aktivační kódy, sami již nic neinstalujete)
• program v češtině pro okamžité psaní, kreslení a vytváření vlastních úloh
• soubor vzdělávacích aplikací (krteček, logopedie, barvy, čísla, tvary, profese, hodiny, angličtina, interaktivní prvouka atd.)
• cloudové úložiště s kapacitou 30 GB
• předání „na klíč“, včetně instalace a školení pedagogů od lektora s akreditací MŠMT v systému DVPP
• zapojení do projektu METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci s rozsáhlou metodickou podporou zahrnující i vzdálený technický
přístup přes TeamViewer Business

119.000 Kč včetně DPH

rozděleno do 4 částí nepřevyšujících 39.500 Kč

SchoolBoard – Barevné kamínky
Lipáček

 

• velký displej 65“, 165 cm
• rozlišení 4K (3840×2160), 20 dotyků, 6 per
• integrovaný počítač s OS Windows 10 Pro, plnohodnotné All-in-One řešení (Intel® Core™ i5 / 8GB DDR4 / 256GB SSD)
• pojízdný celokovový stojan (za příplatek s elektrickým nastavením výšky a sklonu displeje)
• integrovaná barevná tiskárna s extra nízkými náklady na tisk pro okamžitý tisk pracovních listů a fotografií
• bezdrátová klávesnice s myší, externí mikrofon pro logopedii, přepěťová ochrana
• panáček Lipáček, exkluzivní 40 cm vysoká dřevěná motivační
loutka vyrobená českým řezbářem
• přes 170 digitálních pracovních listů »S Lipáčkem na výlet | Barevné kamínky« s tiskovým výstupem zaměřených na poznávání ČR
• Obrázková mapa MOJE VLAST
• plná roční verze multidotykového programu
»Lidské tělo | Barevné kamínky«
• 15× předinstalovaný program Barevné kamínky v demo verzi (pro plnou verzi stačí postupně dokupovat aktivační kódy, sami již nic neinstalujete)
• program v češtině pro okamžité psaní, kreslení a vytváření vlastních úloh
• soubor vzdělávacích aplikací (krteček, logopedie, barvy, čísla, tvary, profese, hodiny, angličtina, interaktivní prvouka atd.)
• cloudové úložiště s kapacitou 30 GB
• předání „na klíč“, včetně instalace a školení pedagogů od lektora s akreditací MŠMT v systému DVPP
• zapojení do projektu METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci s rozsáhlou metodickou podporou zahrnující i vzdálený technický
přístup přes TeamViewer Business

129.000 Kč včetně DPH

rozděleno do 4 částí nepřevyšujících 39.500 Kč

Kde nás najdete

SchoolBoard Technologies s.r.o.
Beranových 130
199 00 Praha 18 Letňany
(areál VZLÚ, budova č. 32)

Neváhejte nás kontaktovat

+420 273 132 327
+420 731 877 849
info@schoolboard.cz

Vzdálená podpora

X