Právě zakoupila Mateřská škola Perálec, okr. Chrudim

S radostí se vyjádřím i za kolegyně k včerejšímu “interaktivnímu” dni.
Se zaškolením jsme byly nadmíru spokojeny. Vše bylo srozumitelné, naše dotazy a nejasnosti byly zodpovězeny a vše okamžitě případně řešeno podporou na telefonu. Oba lektoři byli vstřícní, empatičtí s přirozeným vystupováním. Jejich seznámení s programy a fungováním interaktivní sestavy bylo opravdu kvalitní na odborné úrovni.
Některé z výukových programů iŠkoličky jsme dosud využívaly na starším kobercovém projektoru. Nyní jsme rády, že máme kompletní sadu programů na kvalitním zařízení. Zaujaly nás i ostatní programy, se kterými se rády blíže seznámíme.
Instalace interaktivní sestavy proběhla velmi rychle bez jakýchkoli rušivých okolností. Technici byli komunikativní se slušným vystupováním. Veškerý obalový materiál odvezli zpět.
Z mého pohledu není co vylepšovat. Moje očekávání nebyla velká vzhledem k tomu, že jsem měla dojem, že už vlastně používání programů dobře znám. Ale po odchodu lektorů jsem byla plna pozitivních dojmů ještě dlouho do večera.
Děkujeme za vstřícné jednání a vytvoření příjemné atmosféry. Těšíme se velmi na příchod Ježíška, který nám tento “malý” zázrak nadělí.

S pozdravem
Monika Klofátová
MŠ Perálec