Výprodej modelů 2023 pro základní školy se slevou až 30 000 Kč – viz. akční ceník.

Již druhé zařízení zakoupila Mateřská škola Žatec, U Jezu

Děkujeme za Váš zájem týkající se zpětné vazby k dodané interaktivní sestavě “VŠEZNÁLEK 55”. Dále bych ráda reagovala na Vaše dotazy týkající se instalace a zaškolení učitelek Vašimi lektory.

1) Instalace proběhla v pořádku, technici dorazili do mateřské školy včas, dokonce s 2-hodinovým předstihem a celkově netrvala instalační práce dlouho. Veškerý obalový materiál odvezli, vše po sobě uklidili, způsobený hluk byl přiměřený a odpovídající instalační práci.

2) Co se týče zaškolení prostřednictvím lektorů, tak vše bylo v naprostém pořádku. Lektoři byli milí, vzájemně se doplňovali. Nainstalovaný program podrobně vysvětlili s názornými ukázkami. Délka zaškolení byla přizpůsobena aktuálním podmínkám, kdy byli nuceni zaškolit personál za provozu MŠ, tzn. včetně přítomnosti dětí. Toho jsme následně využili k vyzkoušení programu.

3) Vaše programy jsou krásně zpracované, a dokonce důkladně propracované, absolutně nám vyhovují a naplňují naše potřeby týkající se obsahu témat, rozmanitých úkolů v jednotlivých oblastech. Nenašli jsme nic, co by v nich šlo ještě vylepšit, pro nás jsou dostatečně bohaté.

4) Co se týče využití: Zatím máme interaktivní tabuli nainstalovanou krátce, tudíž kromě využití při vzdělávání dětí jsme ji dosud neměli možnost vyzkoušet i k jiným účelům. Děti práce s IT a jejími programy velmi baví, doufáme, že u nás najde maximální uplatnění.

Zároveň si velice vážíme a děkujeme za možnost bezplatného využití technické a metodické podpory.

S přátelským pozdravem
za kolektiv pedagogů Bc. Lucie Sirůčková, DiS.

S přátelským pozdravem
za kolektiv pedagogů Bc. Lucie Sirůčková, DiS.