Již druhé zařízení zakoupila Základní škola Bojkovice, Štefánikova

Dobrý den, zasílám Vám referenci od našeho pana učitele Adama.

  • Nabídka programů Barevné kamínky příjemně doplnila naší výuku. Využíváme zejména programy s názvy jednotlivých měsíců v konkrétním období. Ty prokládáme tematickými programy (Les, Zvířátka na statku, Dopravní škola, Moje tělo…) podle probíraného učiva dle ŠVP. Děti a zejména ty ze speciálních tříd si Barevné kamínky velmi oblíbily. Programy doslova podbarvily naše učení, kdy se nám podařilo zvednout děti z lavic. Protože každé dítě by chtělo trávit u interaktivního zařízení co nejvíce času, uvítali jsme možnost (u některých programů) více kontaktního zapojení do práce na plněných úkolech (multidotyk). Barevné kamínky využíváme k doplnění a „přibarvení“ naší výuky teprve krátce, proto jsou zatím všechny programy a funkce dostačující.
  • Naše škola se od začátku nového školního roku účastní pilotního programu Nová informatika, kde bude také hrát větší roli zapojení interaktivního zařízení. Ať již půjde o doporučené výukové programy online nebo nabídku na tomto zařízení. Nejvíce jsme používali programy na psaní a také Mozabook. Zde mezi nejoblíbenější patřily 3D modely, ale taky nabídka různých kvízů a v neposlední řadě jsme využili a dál budeme využívat programy z nabídky Nástroje.
  • Se zaškolením obsluhy jsme byli spokojeni. Vše bylo vysvětleno srozumitelně, případné dotazy byly ihned vykomunikovány. S lektory jsme byli velmi spokojeni.
  • Kladně také hodnotíme možnost bezplatné technické pomoci a pravidelného servisu.

Mgr. Dagmar Špalková, ředitelka školy
Základní škola Bojkovice, Štefánikova 957