Právě zakoupila Základní škola Lísek, okr. Žďár nad Sázavou

Ještě jednou děkuji za proškolení k užívání nového zařízení. Obsah byl naprosto vyhovující, s výkladem i přístupem paní lektorky jsme byly s kolegyní zcela spokojené, oceňujeme také možnost poradenství přes dálkový přístup.
Se zařízením pracujeme denně a postupně se ho snažíme využívat při co nejširším spektru činností. Vzhledem k věku našich žáků se snažíme o maximální názornost při výuce – a právě tady je nám interaktivní displej SchoolBoard velkým pomocníkem, protože má v sobě předinstalován mnoho výukových programů.
V blízké době ho plánujeme využít například i při školení BOZP, které se u nás bude konat pro zaměstnance z několika malotřídek v okolí.
Děkujeme za dosavadní spolupráci.
S pozdravem
Jiřina Kabrdová, ZŠ Lísek

Nový katalog pro základní školy

Máme nový katalog našich produktů SchoolBoard pro základní školy. Stahovat katalog pro ZŠ můžete přímo zde (formát PDF), nebo na stránce Katalogy, kde naleznete aktuální

Nový katalog produktů pro ZUŠ

Máme nový katalog pro našich produktů SchoolBoard pro Základní umělecké školy. Stáhnout katalog můžete přímo zde, nebo ho také naleznete, včetně našich ostatní katalogů, na