E-shop

Foto & Video

cr_ikona

Reference

Katalog ke stažení

Dechberoucí interaktivní tabule 4K - Učení, které baví

Komplexní řešení na klíč

Vítejte ve světě prémiových interaktivních displejů určených výhradně pro vzdělávání

Interaktivní displej SchoolBoard je aktuálně nejmodernější zařízení, které si můžete pro vzdělávání pořídit. Hned při prvním pohledu Vás zaujme křišťálově čistý obraz s rozlišením 4K (tj. 9× více než u zastaralé interaktivní tabule s dataprojektorem). Moderní technologie podporuje dvacet současných dotyků (interaktivní tabule pouze dva), což znamená, že na displeji může pracovat až dvacet dětí či žáků současně.

Používejte Vaše oblíbené učebnice digitálně

Přístup k i-učebnicím od nakladatelství TAKTIK, Fraus, NOVÁ ŠKOLA. K dispozici také máte multidotykový program pro okamžité psaní, kreslení a vytváření vlastních úloh. Další materiály si můžete instalovat. Samozřejmostí je přístup na internet, velká obrazovka je ideální ke sledování výukových videí.

SchoolBoard_ZS_ukazka3
SchoolBoard_ZS_ukazka6

Jednoduché ovládání

Interaktivní sestavu SchoolBoard stačí pouze zapojit do zásuvky, jedním tlačítkem spustit a ihned můžete začít pracovat. Nepotřebujete již notebook, dataprojektor ani žádné další problematické kabely a redukce. Narazíte-li na problém, máte zdarma k dispozici okamžitou technickou i metodickou podporu.

Vaše děti si ho okamžitě zamilují

„… jéé velký tablet a na kolečkách…” – to je nejčastější reakce dětí, když se poprvé setkají s interaktivní sestavou SchoolBoard. Zatímco paní učitelky mají z nového zařízení respekt, děti k němu přistupují naprosto automaticky a bez jakéhokoliv ostychu ho dotykovými gesty ovládají tak, jak jsou na to od mala zvyklé z jejich domácích tabletů, počítačů a telefonů.

Učte ve 3D - úžasné modely a animace

Učte ve 3D

K interaktivním sestavám z řady Premium Line mimo jiné obdržíte plnou 3letou desktopovou verzi vzdělávacího programu s více jak tisícem 3D modelů a animací zahrnující:

Vzdělávání pro nejmenší žáky

iŠkolička

K interaktivním sestavám z řady Premium Line mimo jiné obdržíte kompletní sadu vzdělávacích programů iŠkolička, kterou ocení hlavně děti na I. stupni. Jedná se o ryze české programy, které vycházejí z českých tradičních hodnot a kulturních zvyků. Jsou vytvářeny v souladu se STRATEGIÍ VZDĚLÁVACÍ POLITIKY ČR DO ROKU 2030+.

Rozdíl mezi OS Windows a OS Android

smeje
SchoolBoard logo
win10

Školní interaktivní sestavy SchoolBoard jsou již z výroby vybaveny integrovaným počítačem s OS Windows. Jedná se o nejmodernější technologii označovanou jako “All-in-One”, v doslovném anglickém překladu »vše v jednom«. To je onen zásadní parametr, který zaručuje jednoduchou komfortní obsluhu, tedy právě to, co na něm pedagogové nejvíc oceňují. Je to prosté. Stačí ho dát do zásuvky, jedním tlačítkem spustit a okamžitě můžete začít pracovat. Nepotřebujete již notebook, dataprojektor ani žádné další problematické kabely a redukce.

Mějte prosím na zřeteli, že pro smysluplnou práci se zařízením musíte mít právě počítač s operačním systémem Windows, ve kterém funguje naprostá většina běžných i specializovaných programů. Nesolidní prodejce může zneužít Vaši neznalost tím, že Vám nabídne za neodolatelnou cenu interaktivní displej s počítačem, ale už “zapomene” zmínit, že se jedná pouze o počítač s OS Android.

instalace_dobre
Naše prémiové řešení SchoolBoard "vše v jednom"
place

Levnější zařízení

Android

bez OS Windows

Levnější dotykové panely jsou osazeny pouze  zjednodušeným počítačem s OS Android, který je pro vzdělávací účely nedostačující. Pozor, nejedná se o totožný Android, který je v tabletech nebo telefonech! Zde nemůžete přistupovat k aplikacím na Google Play! Jedná se vlastně pouze o velký monitor, ke kterému je nutné připojit notebook nebo jiný externí počítač.
Mnoho  “šikovných” český prodejců to řeší dodatečným přiděláním levného externího Windows počítače. Ten má v lepším případě podobu ploché krabičky, která je uchycena elektrikářskými vázacími páskami zezadu ke kovové konstrukci a mnoha problematickými kabely je pak spojena se samotným tělem displeje. Kabely se mohou po čase uvolnit nebo přelomit. Učitelé jsou pak nuceni řešit, proč nefunguje zvuk, dotyk, obraz… a následně kde najít a jak správně vyměnit zaprášený VGA, HDMI, či USB kabel.Každý solidní prodejce by Vám měl před koupí takto drahého zařízení nabídnout nezávaznou prezentaci přímo ve škole. Neváhejte se jít podívat i zezadu za displej, abyste později nebyli překvapeni, co se tam schovává za “hrůzy”. Uvidíte-li obdobné řešení, jaké je na ilustrační fotografii, pak věřte, že dříve či později Vás čekají problémy, které Vám nestojí ani za několik desítek ušetřených tisíc.

instalace_spatne
Jak většinou dopadnou a vypadají konkurenční řešení

Nákup a financování

Nekupujte zajíce v pytli!

Za kvalitou našich produktů a služeb si stojíme. Před nákupem kterékoliv interaktivní sestavy SchoolBoard si můžete zdarma objednat její nezávaznou prezentaci.

Objednejte si ZDARMA

nezávaznou prezentaci.

Fakturaci rozdělíme do samostatných částí nepřevyšujících 39 500 Kč

Pomůžeme Vám s poptávkovým řízením a další administrativou

Na zaplacení máte 12 měsíců bez navýšení kupní ceny

Poskytujeme náhradní plnění bez navýšení kupní ceny

Metodický kabinet na klíč s dodáním

Předání „na klíč“

  • Vaše nové zařízení přivezeme až k Vám.
  • Pokud máte problémy s internetovým připojením, provedeme diagnostiku sítě a navrhneme  řešení včetně následné realizace.
  • Provedeme zvolený typ instalace tak, abyste mohli ihned po dodání začít přístroj používat.
  • Uklidíme po sobě a odvezeme obalový materiál

Zaškolíme Vás

  • Pracovat se zařízením naučíme i naprosté laiky, nemusíte mít žádnou předcházející znalost ICT. Rozhodující je chuť a zájem získat nové dovednosti a informace.
  • Naši trpěliví a zkušení lektoři se vždy přizpůsobují věku a individuálním znalostem každého z účastníků.
  • Všichni naši lektoři mají certifikaci MŠMT v rámci DVPP.
metodicky_kabinet_dig_vzdelavani

Předáním to nekončí

  • Ve spolupráci s neziskovou institucí METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ z Vědeckotechnického parku univerzity Palackého v Olomouci pro Vás denně funguje infolinka +420 583 035 135, kam se můžete obracet s Vašimi dotazy a problémy.
  • Každý interaktivní displej je připojen na vzdálenou správu, okamžitá pomoc odborníka je tak vždy nablízku.
  • Služba je první dva roky zdarma.

Projekt metodických kabinetů

Aktivně Vás zapojíme do celostátního projektu Metodických kabinetů digitálního vzdělávání | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci.

Cílem projektu je poskytovat Všem pedagogům technickou i metodickou podporu při rozvoji digitálních kompetencí a informatického myšlení u dětí a žáků všech stupňů škol.

Kontakty

„Kliknutím na “Odeslat” souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou uchovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a použity pro veškeré potřebné účely společnosti SchoolBoard s.r.o.„

SchoolBoard Technologies s.r.o.

Kontaktní adresa

Beranových 130
areál VZLÚ, budova č. 32
199 00  Praha 18 – Letňany

Fakturační údaje

Jičínská 226/17
130 00  Praha 3

IČ: 08688141
DIČ: CZ08688141
Číslo účtu: 191419145 / 5500

Tel.: +420 273 132 327
E-mail: info@schoolboard.cz