SchoolBoard – PREMIUM LINE

65” | 70” | 75” | 86” | 98”

Dejte už konečně sbohem archaickým interaktivním tabulím. SchoolBoard PREMIUM LINE představuje nejmodernější vzdělávací technologii bez kompromisů. Je to stejný typ dotykové technologie, kterou dnešní děti dokonale znají ze svých tabletů a chytrých telefonů. Není se proto čemu divit, že na tomto „velkém tabletem“ se chce učit každý – největší model má úhlopříčku 2,5 metru! Díky jednoduchému, intuitivnímu ovládání si jej rychle oblíbí nejen žáci, ale i pedagogové.

Vítejte ve světě prémiových interaktivních displejů

Interaktivní displej SchoolBoard je aktuálně nejmodernější zařízení, které si můžete pro vzdělávání pořídit. Hned při prvním pohledu Vás zaujme křišťálově čistý obraz s rozlišením 4K (tj. 9× více než u zastaralé interaktivní tabule). Moderní technologie podporuje dvacet současných dotyků (interaktivní tabule pouze dva), což znamená, že na displeji může pracovat až dvacet dětí či žáků současně. Multidotyk je z výroby nedílnou součástí displeje, nejedná se o dodatečně přidělaný dotykový rámeček jako je tomu u levných zařízeních.

Lídr digitálního vzdělávání

Předchůdce SchoolBoardu se v různých velikostech od roku 2015 dodalo do českých škol více jak 400 kusů. Tím se řadí mezi nejprodávanější zařízení vůbec. Prodeje většiny ostatních značek se pohybují jen ve dvouciferných číslech.

Jedinečný vzdělávací obsah

Pedagogové z I. stupně základních škol ocení především fenomenální programy Barevné kamínky. Žáci a pedagogové z ostatních stupňů škol jistě zaujme program mozaBook, který obsahuje velkou vizuální knihovnu výukových interaktivních 3D modelů z osmi vzdělávacích oblastí. Žáci si díky ní mohou detailně prohlédnout a „osahat“ části lidského těla ve 3D, stejně jako stavbu rostlin, atomy a molekuly, planety a vesmírná tělesa, historické památky, či nejrůznější technické vynálezy. Nezapomínáme ani na populární i-učebnice od českých nakladatelství FRAUS či NOVÁ ŠKOLA.

Kvalita zobrazení ve 4K (Ultra HD)

Samozřejmostí je okamžitý přístup na internet, velký displej s rozlišením 4K je ideální pro přehrávání vzdělávacích videí v nejvyšší kvalitě.

»Vše v jednom«

Díky moderní technologii »All-in-One« zvládne ovládání i naprostý laik. Nemusíte již řešit žádné HDMI, VGA, USB kabely a redukce. Není nutné připojovat žádný externí notebook, protože v těle zařízení je již z výroby integrován plnohodnotný výkonný počítač s operačním systémem Windows 10 Pro (např. šestijádrový Intel® Core i7, 256 – 512 GB SSD, 8-32 GB RAM, samostatná grafická karta Nvidia GeForce). SchoolBoard jedním tlačítkem spustíte a ihned můžete začít pracovat.

Okamžité multidotykové psaní

Obsahuje program pro okamžité multidotykové psaní, kreslení a tvorbu vlastních interaktivních úloh v neomezené bezplatné multilicenci na školu.

Mobilní

Je mobilní, snadno ho můžete převážet mezi třídami nebo libovolně přesouvat a natáčet v rámci jedné třídy.

Originální příslušenství

Např. tiskové řešení s s extra levnými náklady na tisk (9 hal./ strana) nebo ochranný textilní kryt (výběr z 21 barev). Nejen pro umělecké školy je nabízeno speciální příslušenství jako je externí zvuková karta, bezdrátová klaviatura, profesionální bezdrátový mikrofon, notační program Sibelius atd.. Pro práci s náročnějšími aplikacemi (např. Adobe® Photoshop®) je možné objednat RAM až 32 GB.

Předání „na klíč“

Včetně dopravy, instalace, konfigurace a školení pedagogů od lektora s akreditací MŠMT v systému DVPP.

Bezplatná technická podpora

V pracovních dnech máte kdykoliv zdarma k dispozici okamžitou technickou podporu. IT technik se k Vám připojí a ochotně Vám ZDARMA pomůže s řešením jakéhokoliv problému.

Celonárodní projekt METODICKÝCH KABINETŮ DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Zapojíte se do projektu Metodických kabinetů digitálního vzdělávání a získáte tak odbornou metodickou podporu při rozvoji digitálních kompetencí a informatického myšlení Vašich dětí a žáků. Mimo jiné tak zdarma získáte cloudové úložiště o velikosti 30 GB.

Fakturace v režimu náhradního plnění bez navýšení

Pomůžete dobré věci. Náš skvělý pracovní tým tvoří lidé s viditelným, či méně viditelným zdravotním handicapem. Pro nás znamená možnost být někomu prospěšný víc, jak jen chodit do zaměstnání.

Předáním to nekončí

Jsme si vědomi, že i to nejlepší a nejmodernější zařízení ztrácí svůj smysl, pokud nebudete vědět, jak s ním efektivně pracovat. Z toho důvodu spolupracujeme se vzdělávací institucí METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci, jejímž cílem je zejména přímá podpora pedagogických pracovníků v práci s inovativními digitálními technologiemi. Máte tak zajištěnou kontinuální podporu. V případě potřeby si tak např. můžete objednat další školení pro pokročilé uživatele.

Cena servisu

V porovnání s interaktivní tabulí se jedná o velmi málo poruchové zařízení, jež nevyžaduje takřka žádnou údržbu.

Záruční i pozáruční servis

Interaktivní displej SchoolBoard je certifikován pro použití ve školství. Vyrábí ho renomovaná nadnárodní společnost. Díky tomu je zaručen bezproblémový záruční i pozáruční servis, který je vykonáván přímo na místě u zákazníka česky nebo slovensky hovořícím technikem. V případě poruchy tak nemusíte zařízení balit a odesílat do servisního střediska, jako je tomu u konkurence.

Příklad kalkulace:

SchoolBoard PAGANINI 70”

• displej 70“ 178 cm, 4K 3840×2160, 20 dotyků, 10 per
• integrovaný počítač s Windows 10 Pro, plnohodnotné All-in-One řešení z výroby: Intel® Core™ i5-8400 / 8GB DDR4 / 256GB SSD
• pojízdný celokovový stojan
• bezdrátová klávesnice s myší
• program v češtině pro okamžité psaní, kreslení a vytváření vlastních interaktivních úloh a prezentací
• plná roční desktopová verze vzdělávacího programu mozaBook s více jak tisícem 3D modelů a animací z 8 vzdělávacích oblastí (hudební a výtvarné umění, geografie, chemie, biologie, matematika, fyzika, technologie, dějepis)
• cloudové úložiště s kapacitou 30 GB
• MIDI klaviatura CME Xkey Air 25
• Zvuková karta USB PreSonus AudioBox USB 96
• Bezdrátový mikrofon Numark WS-100
• Poslechové monitory Gibbon Air Monkey Banana
• Sibelius First, EarMaster, Studio One Prime, Studio One Artist
• předání „na klíč“, včetně instalace a školení pedagogů od lektora s akreditací MŠMT v systému DVPP
• zapojení do projektu METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci s rozsáhlou metodickou podporou zahrnující i vzdálený technický přístup přes TeamViewer Business

149.000 Kč včetně DPH

rozděleno do 4 částí nepřevyšujících 39.500 Kč

Příklad kalkulace:

SchoolBoard PICASSO 70”

• displej 70“ 178 cm, 4K 3840×2160, 20 dotyků, 10 per
• integrovaný počítač s Windows 10 Pro, plnohodnotné All-in-One řešení z výroby: Intel® Core™ i5-8400 / 32GB DDR4 / 256GB SSD
• pojízdný celokovový stojan
• bezdrátová klávesnice s myší
• program v češtině pro okamžité psaní, kreslení a vytváření vlastních interaktivních úloh a prezentací
• plná roční desktopová verze vzdělávacího programu mozaBook
s více jak tisícem 3D modelů a animací z 8 vzdělávacích oblastí (hudební a výtvarné umění, geografie, chemie, biologie, matematika,fyzika, technologie, dějepis)
• cloudové úložiště s kapacitou 30 GB
• předání „na klíč“, včetně instalace a školení pedagogů od lektora
s akreditací MŠMT v systému DVPP
• zapojení do projektu METODICKÝ KABINET DIGITÁLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ | Vědeckotechnický park Univerzity Palackého v Olomouci s rozsáhlou metodickou podporou zahrnující i vzdálený technický přístup přes TeamViewer

141.000 Kč včetně DPH

rozděleno do 4 částí nepřevyšujících 39.500 Kč

Kde nás najdete

SchoolBoard Technologies s.r.o.
Beranových 130
199 00 Praha 18 Letňany
(areál VZLÚ, budova č. 32)

Neváhejte nás kontaktovat

+420 273 132 327
+420 731 877 849
info@schoolboard.cz

Vzdálená podpora

X